☙ Skład Literacki - to miejsce ma znaczenie! ✦ Autorskie wiersze i teksty ✦ Muzyka, grafika i film ✦ Odwiedzaj, oceniaj i komentuj! ✦ ✍ Zostaw swój ślad! ✦ Pozdrawiam wszystkich czytelników! © Artbook

✧ zagadka


jak brzmi jego imię

skoro nie zapisane

jak brzmi jego echo

skoro nie ma serca

jak się dowiesz

 

kiedy już go nie ma

 

© Artbook

6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. No tak, jakoś nie sposób ominąć tego tematu kiedy wiemy jak jest 😔 Dzięki za odwagę i śmiałość w odniesieniu się do tematu tej składanki, pozdrawiam!

   Usuń
 2. ..poruszyłeś trudny temat Artbook'u .. wszystko zależy od podejścia do aborcji, bo są zwolennicy i przeciwnicy .. każdy z nas, ma przecież swoje sumienie ..
  twój wiersz zawiera niesamowity, poruszający do głębi przekaz, potwornie smutny, powiedziałabym wręcz dramatyczny..

  - pozdrawiam serdecznie!  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choć temat jest złożony i wywołuje wiele dyskusji oraz emocji, to za każdym razem kiedy mówimy o czynności, która dotyczy usunięcia żywego, rozwijającego się płodu w łonie matki, no to należy nazwać rzeczy po imieniu. I żeby nie było, nie chcemy generalizować, ponieważ każda sytuacja jest inna, ale chodzi przede wszystkim o zbyt lekkie, wygodne i pochopne podejście do życia w ogóle. Dziękuje AnSa za twoje zdanie 🙂 Pozdrawiam!

   Usuń
  2. Wygodne i pochopne podejście?
   Żadna kobieta lub prawie żadna nie traktuje aborcji jak antykoncepcję, a tym bardziej decyzji nie podejmuje lekko i pochopnie...
   jotka

   Usuń
  3. No to pewnie mamy inna wiedzę na ten temat.

   Usuń