☙ Skład Literacki - to miejsce ma znaczenie! ✦ Autorskie wiersze i teksty ✦ Muzyka, grafika i film ✦ Odwiedzaj, oceniaj i komentuj! ✦ ✍ Zostaw swój ślad! ✦ Pozdrawiam wszystkich czytelników! © Artbook

✧ rzeka


wracamy do ludzi

tęsknimy do miejsc

widzimy się

nad rzeką


łez

 

© Artbook

6 komentarzy:

 1. Nie wracam już nad rzekę łez , moja rzeka wyschła ... zajęło to sporo czasu, ale koniec końców pogodziłam się z faktami, z tym , że nic nie trwa wiecznie.... inaczej nie dałabym rady żyć tu i teraz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem. I tak czasami trzeba. Dla własnego dobra. I dobra innych. Dzięki za refleksje i osobiste doświadczenia! Myślę, że wielu z nas ma podobne odczucia🙂🥰

   Usuń
 2. ..od zarania ludzie pragną stałości, trwałości i tęsknią za nieprzemijalnością,
  więc czasem nachodzą nas lęki przed przemijaniem, tęsknoty, wspomnienia..
  niestety wszystko się zmienia, czy chcemy tego, czy nie : "wszystko płynie i nic nie pozostaje takie samo" ["panta rhei kai ouden menei" Heraklit z Efezu]..

  ..znakomita miniaturka Artbook'u, doceniam świetność Twoich przemyśleń
  w przekazie wiersza - jestem pełna uznania ..piękne zdjęcie!..

  - pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo ci dziękuje za dobre słowo AnSa i wnikliwe podejście do krótkich form literackich, które prezentuje. Co prawda nie zawsze mi wychodzi, ale staram się oddać najlepiej jak potrafię, otaczającą nas rzeczywistość. Czasami zaglądam do przeszłości w poszukiwaniu inspiracji oraz 'widzę' przyszłość 😉 Pozdrawiam i dziękuje za obecność i bardzo cenny komentarz!

   Usuń